| xpppppp a întrebat:

Oare mi-ar merge GTA 5 am Pentium(R) Dual-Core E5700 3.00Ghz 64 bit Windows 7?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video vrei sa ti-o ghicesc eu?

| KeNNT3D a răspuns:

Salut,man tias raspunde la intrebare dar nu stiu daca apare gta 5 pe pc., dar daca ai zice si rami si placa video ar fi fain.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KeNNT3D):

Apare in toamna nu ai vazut ieri E3

| KeNNT3D a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok,Fie,dar imi zici si cati gb rami ai si ce placa video de cati gb?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KeNNT3D):

Http://www.game-debate.com/....../index.php

da pe pagina mai in jos si ai pentru minim, mediu si high tot ce iti trebuie

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

App

ai pentru AMD cat si pentru NVIDIA/INTEL

| anonim_4396 a răspuns (pentru KeNNT3D):

opa. acum am vazut ca tu intrebi pe xpppp, dar ai gresit userul laughing, se mai intampla

| KeNNT3D a răspuns (pentru anonim_4396):

A dalaughing scuze