| adriangabor92 a întrebat:

Oare pes 2018 pe un calculator cu procesor Intel i5 4570 3.2 ghz, 8 gb, ce placa video imi trebuie ca sa mearga jocul lin? La calculatorul de mai sus pes 2018 pc merge sacadat sau lin la o rezolutie de 1280 minima?

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......sysreq.jpg uite aici.
Daca te ajuta. Eu joc PES 2016 pe rezolutie maxima totul la maximum pe uramtoarea configuratie: i5 2,4, 4 Ram si @ video incorporat.