| anonim_4396 a întrebat:

Ofer cont Moon mt2, full crsyal EQ, 10kkk,Iteme full(logic ca si cu pietre) lvl 80-210 (logic ca si de 120) cu caractere de lvl :Ninja arc130, Sura arme 122, Sura bm 95, warrior mental lvl 120..fiecare caracter are iteme, dar cele "importante" sunt pe ninja care este caracterul principal..armurile de lvl 85-120(87,90) full toate, pe cont Merkury2 Full EQ IS (lvl min.200) arma sa fie de 140+9..nu conteaza daca e IS sau nu...astept oferte!

2 răspunsuri:
| Danutul22 a răspuns:

Exista pietre care dau cate 500kk. daca nu ai jucat ..gurita mica ok?

| Danutul22 a răspuns:

Max.e 2kkk...cum ma? nu ai habar despre ce vorbesti dar tot te bagi in seama...nu va suport pe astia.''interesanti''