| ImRex a întrebat:

Okay,deci am auzit ca daca ai Counter-Strike OnSteam, te ajuta la tras mai bine.Intr-un fel,mi-am dat si eu seama de asta,deoarece cele care nu sunt officiale, nu au configuri-le lafel de bine compuse.Astfel,m-am decis sa-l cumpar, insa am auzit ca si Counter-Strike Nvidia E6 si Warzone sunt bune. Nvidia E6 toti spun ca are virusi,insa este bun, de aceea il elimin din lista.Acum ramane de vazut. Warzone-ul e bun? Stiu ca-i pot schimba eu configul,insa ma simt mai bine daca-l am pe cel official, adica cel dupa steam.Alta intrebare... Daca voi cumpara Counter-Strike Source/Counter-Strike GO/Counter-Strike Conditon Zero, ma voi putea conecta la serverele dupa Counter strike 1.6? Doresc si eu link de cumparare Counter-Strike steam sau counter-strike warzone.Si inca odata va intreb...Care este diferenta dinte Counter strike acesta http://store.steampowered.com/app/10/ si Global Ofensive si celelalte.Voi putea sa joc pe aceleasi servere ca dupa cele Counter strike 1.6? De exemplu pe lion.helpcs.ro? Sau ceva? Sau Counter Strike GO/Source au alte servere separate? Da-ti link-uri,cat mai amanuntit,tot,tot,tot! De asemnea,vreau si un ghid de cumparare a Counter-Strike-ului official, cel mai bun!