| ComanRadu a întrebat:

Okey am intrat putin pe contul fratelui meu pentru a va pune intrebarea asta. : de ce nu pot deschide minecraft? adica cand deschid imi da o eroare asa Bad Video Driver... dar cand dau update la placa video zice ca am ultima versiune. ce pot face? plz help.

Răspuns Câştigător
| razvanel92 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fwHoOuJUcnc vezi aici cum le poti face setarile corecte, daca nci asa nu merge reinstaleaza java numai bine :)

1 răspuns:
| Adelf a răspuns:

Instaleaza niste drivere asa mi-a facut si mie si am rezolvat si daca nu e de la asta ia-ti alta placa video sper ca te- am ajutat big grin