| AlexMAV a întrebat:

Olaaa lumee >:! Intrebarea mea se refera la jocul GTA San Andreas. Am facut misiunea,, End Of the line" cv de genu unde il omor pe Smoke si am reusit. Apoi nu imi apare nimica pe harta. Oare sa fie ultima misiune? Astept raspuns. FUNDA

Răspuns Câştigător
| kapakapa a răspuns:

Pai,daca se numeste END OF THE LINE, normal ca e ultima, ca si eu am jocul si l-am terminathappy

1 răspuns:
| AlExFr3Sh a răspuns:

Pai dupa ce il omori pe smoke, nu mai ai nici o treaba ai terminat tot laughing big grin