| KenaSebi a întrebat:

Pasta de dinti poate avea proprietati care se ragasesc in pasta termo conductoare de pe procesor? Mai pe scurt pasta de dinti se poate folosi ca si pasta termo conductoare, asa am auzit un mit care nu stiu daca este adevarat!
Funda!

Răspuns Câştigător
| NeculaAlin a răspuns:

Ce ar fi sa te speli pe dinti cu pasta termoconductoare. Cum sa pui pasta de dinti in locul celei termoconductoare? In primul rand ca pasta de dinti se usuca la căldură si adio transfer termic! Daca vrei neapărat sa faci o economie de 10 lei ca apoi sa dai alti 500 ( pe un procesor ok), ei bine n-ai decat sa incerci!

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: