| Polinco a întrebat:

PC Gaming ASUS ROG G20CB-RO026T cu procesor Intel® Core™ i7-6700 3.40GHz, Skylake™, 16GB, 1TB + 128GB SSD, Blu-Ray, nVIDIA GeForce GTX 1080 6GB, cate fps-uri prinde pe CS:GO cu fps-urile la maxim? Dar GTA V cu setarile la maxim?

10 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Cs go 350-450 fps
gta v 1920x1080p 60-70 fps si 3840x2160(4k) 35-45 fps

| AlexDFY a răspuns:

Il iei pc ul ala si te joci cs go si gta 5straight face

| Polinco explică (pentru AlexDFY):

Cine a spus ca ma joc?

| AlexDFY a răspuns (pentru Polinco):

Atunci de ce mai intrebistraight face

| XYZ02 a răspuns:

Nu conteaza FPS, atat timp cat imi spui pretul, deoarece sistemele Asus sunt overpice...

| Polinco explică (pentru XYZ02):

5.000 de lei dau pe el.

| XYZ02 a răspuns (pentru Polinco):

Daca dai 5000ron nu mai sta pe ganduri si cumpara-l.

| Polinco explică (pentru XYZ02):

Pai l-am luat deja laughing))

| hkkshddd a răspuns:

Scrie la google game system requirements si dai pe primul site. Sus ai o căsuță unde scrii jocul dorit si dupa ce dai click pe joc sa zicem cs go jos iti apar 4 căsuțe unde la fiecare scrii cpu, gpu, ram, sistem de operare. Dai pe Compare si iti spune cu aproximatie cate fps-uri prinzi.

| AlexGtan a răspuns:

Dupa mine ar fi asa:
Cs:go - 350-450 MAXIM
Gta 5 - Maxim-ul este 60 fps asa ca, 60 fps MAXIM.
Asa cred ca ar merge dupa spusele mele.