| adrianpetrican a întrebat:

Pe ce siteuri de esports ma pot inscrie sa castig bani din gaming? adica sa particip la turnee!

2 răspunsuri:
| StefanGG10 a răspuns:

Salut, iti recomand https://www.challengermode.com/, acolo poti sa participi la diferite turnee de gaming si sa castigi bani reali.

| Arca333 a răspuns:

Is destul de sigur ca toate jocurile au comunitatile lor mai mici care tin turnamenturi, eu jucam smite si am auzit ca smite prime tin turnamenturi cu premi, da ca le ai cu engleza poti sa sari pe discord si sa intrebi.