| TwysT a întrebat:

Pe cs la modul soccerjump ce trebuie sa cresc pe q pentru atacat si ce trebuie sa cresc pe q pentru portar big grin?

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Salut. Deci pentru atacant trebuie sa pui Putere = Strenght=Forta ca sa ai dmg pe cutit, dupa ce pui atactrebuie sa pui agilitate = ca sa te misti mai repede cu mingea la picior, si la final viata. Si pentru portar AGILITATE viata si dupa alegi tu ce vrei sa mai pui. Fundita tongue

4 răspunsuri:
| NELLSON a răspuns:

Atac=Energie(viata) si Agilitate(casa mergi mai repede sa nu te omoare)
Portar=Dexteritate ca cand da sut sa nu-ti ia din HP si Putere=sa dai repede tare la unu din echipa ta si sa se duca sa dea gol cam atat.am sa zic! imi zici si mie serveru>?

| TwysT explică (pentru NELLSON):

Sj.dynamicspace.ro

| NELLSON a răspuns:

Ce nume ai? nu cumva RocoFelu sau Ucigas? eu sunt Ronaldinho

| TwysT explică:

Nu... RemiX