| Ianis313 a întrebat:

Pe faceit cand incerc sa ma conectez la contul de CS GO de pe steam îmi spune asta :"It looks like the profile you're connecting doesn't meet our requirements. Check those in the game registration modal."
Ce trebuie să fac?

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

" Acest lucru înseamnă că contul de joc pe care încercați să îl conectați este nou și trebuie să petreceți ceva timp jucând mai mult pe contul de joc. Ați putea întotdeauna să nu utilizați un cont nou și să conectați un cont pe care îl dețineți pentru un timp.

Conturile de joc noi nu sunt permise pe platforma noastră pentru a preveni apariția fumurii în jocurile pe care le găzduim. Vă rugăm să rețineți că termenii și condițiile noastre vă permit doar să aveți un cont pe platforma noastră și că orice cont nou va fi considerat mai mult cont și interzis în conformitate cu Termenii și condițiile noastre. "