| Metinarul123 a întrebat:

Pe metin2 cu hamachi am o problema! De la o vreme nu imi mai intra pe caracter. pornesc jocu cu virtual pc... deschid clientul bag idd si pass iar apoi intru pe caracter dar asa ramane nu se mai incarca nik caracterul ramane blokat. Funda ajutorului

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Trebuie sa ai Virtual Pc deschis si sa apara Time out.

2 Trebuie sa ai deschis Portmap.

3 Dupa aceea astepti 1-3 minute sa incarce servarul si dupa aceea intri pe server fara nicio problema.

4 Daca ai facut asa ceva si tot nu merge este un singur raspuns.
Bug Login.

-Intra pe virtualbox (dupa ce treci de logare si apare "#" scrie asa).
- cd /usr/rain auth sau
- cd usr/game/auth

Dupa aceea scrii urmatoarea comanda:
-./auto.sh
reboot

Si gata s-a rezolvat problema.

5 Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat! Mult Succes.