| cυρcαкє a întrebat:

Pe metin2 Hammer vreau sa stiu si eu comenzile (alea cu / ), nu hack.

Răspuns Câştigător
| RapJoint a răspuns:

Depinde la ce comenzi te referi, fii mai explicit ...comenzile de GM? sau comenzile de player care sunt /pk 771 (sa nu te poata nimeni daca se da pe free), set_w (sa mergi incet), set_r (revii la normal cu mersul),/ski 131 (cresti punctele la chemarea calului ),/ski 125 (cresti punctele la,,Imbunatateste un obiect''), daca te referi la alea de GM le gasesti usor pe multe forumuri de metin, Succes!

| Crisan_Horatiu_1993 a răspuns (pentru RapJoint):

Imi poti da pentru dmg pls si pentru rezistenta si bani daca stii mersi

4 răspunsuri:
| cυρcαкє explică:

Apropo: nu vreau comenzile pentru GM/GA, ci pentru playeri.Multumesc!

| ToxicMind1 a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/AgKjh/AngelMetin2Bot.rar

Ultimul update aparut la angelbot facut de cei de la elitepvpers.
Mai nou tradehack merge pe majoritate privatelor cu clientul nou v3.
Dmg hack merge pe private si oficiale.
Tradehack nu merge pe oficiale.
Are de toate fishbot lvl bot drop hack teleport etc.

Nu are hack de yang nu exista asa ceva sau sa iti dea gm sau mai stiu eu ce porcarie viseaza unii.

| Alexandra_Alee_1998 a răspuns:

Cum a zis RapJoint... depinde la ce comenzi te referi