| gigro1998 a întrebat:

Pe PS4 se plateste multiplayer-ul si internetul? Adica trebuie sa platesc abonamentul si ca sa intru pe youtube sau google?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Cand iti bagi internet, platesti o suma pe luna, si suma aia ramane fixa, indiferent ca te conectezi cu 100 de device-uri la internet. Daca te conectezi cu consola la wireless sau prin cablu nu platesti nimic in plus. Acum nu stiu daca te referi la asta, dar eu asta am inteles.