| werewolfbruno a întrebat:

Pentru cei care au lego universe cu member cum fac sa nu imi mai apara asta
At this point, your country of residence is not supported by LEGO® Universe. Please check your LEGO ID profile to verify your country of residence.

For information on countries currently supported by LEGO® Universe, please see the FAQ in the help section of LEGO® Universe. funda+vot la alegere

Răspuns Câştigător
| Serban98 a răspuns:

Pai Tie iti apare asta cand faci cont daca da schimba tara pe Canada Sau America Uk Sper ca ti-am fost de ajutor