| belfast a întrebat:

Pentru cei care joaca garry mod.
am luat de pe internet garry mod cu toate patchurile si astea dar cand vreau sa ma conectez la un server de pe gametracker imi spune steam validation rejected. ce fac? nu am bani acum sa cumpar jocul

Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Iti trebuie cumparat jocul, altfel nu te poti conecta la niciun server, de-aia si spune "Steam Validation Rejected" fiindca e crack-uit si nu il ai oficial cumparat de pe steam.

1 răspuns:
| ElectrickFunny a răspuns:

Nu stiu cum sa o fac sa intelegi, daca nu ai inteles din eroare.
Pai tu cand te conectezi la un server sa zicem ca iti "controleaza steam-ul" si vede ca tu nu il ai deschis ori/si nu ai cumparat jocul.
Sper ca ai inteles.