| hgfe a întrebat:

Pentru cei care joaca GTA san andreas care vi se pare cea mai grea misiune? si la care ati ajuns? funda!

Răspuns Câştigător
| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Cea mai grea misiune era a2-a parte din ultima misiune cand Sweet era blocat pe scara de la masina de pompieri si trebuia sa il urmaresc cu o masina decapotabila pentru al salva, am ratat de 5 ori misiunea aia, de 3 ori Sweet a cazut pe asphalt si l-am calcat cu masinalaughing da am reusit pana la urma si dupa a fost mai usor. Am terminat GTA san andreas cred ca de 8 ori dar inca imi place.

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Nu mi se pare niciuna grea, le-am terminat pe toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CE mai grea misiune este partea a 2ua din ultima misiune cand sweet este prins de scara aceea.IAr eu am terminat gta san andreas dar si gta iv

| NickyDawn a răspuns:

Cele mai grele mi se par cele in care trebuie sa folosesc avioane xD!
Am ajuns in San Fierro, nu mai stiu la ce misiune.

| hgfe explică (pentru NickyDawn):

Wow! daca esti deja la avioane inseamna ca esti departe! eu sunt la cea cu catalina! prima baza se numeste si m-am dus in blueberry la localul bauturilor! pur si simplu nu pot s-o fac! mereu moare catalina!

| NickyDawn a răspuns (pentru hgfe):

Eu cand nu imi dau seama ce trebuie sa fac caut pe YouTube xD.