| AllyAllina a întrebat:

Pentru cei care joaca GTA V! Sunt la misiunea aia in care trebuie sa ajung in varful bancii. Am ajuns acolo cu balonul ala cu Trevor dar am inteles ca trebuie cu alt caracter, Dom parca si nu stiu cum sa fac. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| DonTleTthEmUsicEnd a răspuns:

Nu exista caracterul Dom. Încearcă sa schimbi cu Michel sau Franklin si vezi daca merge

| AllyAllina explică (pentru DonTleTthEmUsicEnd):

Am schimbat cu Franklin si am terminat misiunea. Acum nu am alte misiuni cu nicunu dintre ei. Este doar un punct albastru T la care m-am dus cu toti 3 si nu e nimic. Ce sa fac?