| Diana006 a întrebat:

Pentru cei care scriu pe Wattpad. Cum va faceti coperta ca sa aveti imaginea care ati ales-o voi ( nu din cele care le propune Wattpad ) si sa scrie numele povestii, numele vostru bla bla.
Adica, banuiesc ca se face la Creeaza, nu? Daca da, am ajuns acolo stiu cum sa imi scriu numele si bla bla dar nu stiu cum sa imi aleg eu poza din calculator. Adica nu din cele care le propune Wattpad.

1 răspuns:
| Asdfasdefta a răspuns:

Lucrarile mele > sub coperta povestii respective scrie "edit", da click acolo si iti va cere sa alegi o poza din calculator.