| S0nofS4tana a întrebat:

Pentru cei ce au s-au avut cont pe metin2ro, as vrea si eu un cont de lv 30+ cu iteme bune, as vrea sa includa ori fms ori rib ori pfn sau orice arma de lv 30 care sa fie +9 sau peste +6 si cu medie mare si cu armura si restul itemelor bune.De preferat sa fie ninja razboinic sau sura pe black magic.Cine are si numai are ce face cu el sa-mi dea datele de cont printr-un mesaj pe profilul meu de TPU.

1 răspuns:
| Denys99 a răspuns:

Tu ce crezi frate ca gata sti si tu ce e metin2ro si deja vrei cont de lv 30+ si cu itm bune.Iti zic eu ca nu primesti.eu am postat cam aceiasi intrebara ca tine doar ca nu ceream cont ffb doar sa aiba lv mai mare.Mai bine muncesti decat sa primesti pe gratis. Uite eu cand am inceput sa ma joc metin2ro mi-s-a parut destil de greu cand aveam level 20 si cu putin curaj de la un prieten am ajuns la lenel 35 cu fms+9 medie 35 si petosa de lv 34 +9 cu 3k pv si alte bonusuri, si un cal armatsi si cu 350kk in inventar...dar pesete o saptamana am primit ban de la GM cum ca as avea hack