| denyy5796 a întrebat:

Pentru cei ce joaca jocul imvu, cum pot sa fac rost de mai multe credite?

Răspuns Câştigător
| Northern a răspuns:

Există mai multe metode, însă nu le poți folosi permanent(cel puțin cea cu meet me nu o poți folosi la nesfârști).
1.Prima metodă.
Poți folosi meet me.E un site care te ajută să transferi credit. Poți transfera 1500 de credite pe zi.
Ca să înțelegi mai bine:
http://www.youtube.com/watch?v=2gwW3lRSdnk
Dar cum spuneam, nu o poți folosi permanenet.Mai mult de 5000 de credite nu poți să faci.
2.A doua metodă.
Mai poți face și cu Peer Review, însă trebuie sa ai minim o lună de joc și varsta 18+. Intrii pe www.Imvu.com si te loghezi, apoi : Credits-Earn Credits-Review Products. Dai apoi "View in 3D" si " No issues - product meets IMVU Virtual Goods Policy". Astepti 30 de secunde si dai " Submit Vote". Primești 5 credite la fiecare 30 de secunde.
3.Cumperi credit(metoda asta funcționează tot timpul, și mi se pare cea mai bună și convenabilă.)
4.Mai există un site, tot ceva asemănător cu meet me, însă nu știu exact cum funcționează.
Știu doar că o fată a făcut foarte mult credit cu el, însă cred că a avut noroc doar.
Poate înceci și tu:
http://stuffpoint.com/
Baftă!