| iliexxl37 a întrebat:

Pentru cei ces buni la counter strike intra pe srverul 192.168.1.2:27015 daca va credeti buni fara coduti dar daca vreti puteti juca si cu coduri nu e ca la celelante servere daca joci iti da kick sau distroy intra si veti vedea pentru detalii id mess iliexxl37

2 răspunsuri:
| CIZu a răspuns:

Am o intrebare tu sti ca daca le dai destroy kick ban stiu sa il scoata si intra cu alt nume? oricum ca sa ai un sv de cs trebuie sa 1.il ti deschis mereu daca odata l-ai inchis si lumea vede ca nu sta deschis nu mai intra nimeni 2.Sa aiba pluginuri de monster-kill ultra-kill headshot, de /rs /rank /top15 etc 3.sa ai admini multi de preferat 2 - 3 owneri sa tina sv descis si 4. sper ca nu l-ai facut din fisierele cs-ului din hlds ca inseamna ca e cel mai praf sv de cs sper ca ai luat fisierul hlds de pe net in alt folder dar imi imaginez ca nu ai tu aceste 4 relguli ca daca le ai chiar ai cel mai tare sv! eu voi intra dar nu cred ca e mare chestie ma cauti ma cheama IgG^Ce$aR*sL

| Victor_4819 a răspuns:

E varza... Nici macar nu ma pot conecta. puna niste admini ca de altfel jucatorii o sa poata intra numai cand o sa fii tu pe server.E praf rau. big grin