| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine a jucat și își amintește: ce părere aveți despre jocul Zuma Deluxe? ❤
Ați reușit să-l duceți până la capăt?
Eu nu, dar îmi plăcea să încerc. big grin

Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Am reusit sa il termin. Frumos tare jocul! Secretul a fost sa il las fara sunet ca te dispera la ultimele nivelehappy

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cine statea sa-l termina p-ala? a fost din generatia pc-urilor albe si butucanoase, a monitoarelor cu tub si a tastaturilor albe de aveau butoanele de zici ca apasai sa deschizi usa la tramvai. Nu imi placea zuma, ma enervam la el, jocurile copilariei au fost warcraft 3, starcraft, fifa de la 2002 pana pe la 2008, gta vice city, san andreas, putin cs si sa nu uit de Hercules! ala cred ca a fost primul joc pe care l-am jucat, era ultima fita in perioada aia a anilor 2000 la inceput, l-as juca si acum

| Mopmop a răspuns (pentru Drimmero):

Zuma il jucai doar cu mouse-ul!?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Luxor era mai frumos.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nope, e un joc d'ala, cu jdemii de mii de mii DE MIII de nivele
dar l-am jucat, a fost "frumos" pana m-a plictist de moarte

insa, eu am jucat ca nebunul World of Warcraft cam un an, dupa care a ajuns sa ma plictiseasca crunt, apoi, dupa ce am platit 6 luni inainte sa intru odata pe saptamana 30mins si aia de mila si de sila ca am dat bani degeaba

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, am jucat dar nu l-am terminat laughing. Îmi placea. Îmi amintesc ca jucam mult pe vremea aia happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am jucat mult în copilărie Zuma. Nu l-am terminat.

| Adrian5575 a răspuns:

Nici eu nu l-am terminat niciodata, dar imi placea sa joc. Ma jucam multe jocuri, dar nu terminam nici unul laughing chicken invaders, gta 3, gta vice city, carmageddon 2, tamale loco si altele. Ce amintiri happy

| Jus7t a răspuns:

Nu l-am terminat dar l-am jucat destul când eram mic.
Zuma și era și Luxor parcă se numea.
Pe lângă Mario, Gta vice City, San Andreas, Empire earth, Age of Empire(1, 2,3), Stronghold, Stronghold Crusader, Cs, half life, Max Payne 2 și altele laughing
Nu mă omoram după Zuma asa mult dar mi-a plăcut cat de cat atunci.

| DenqOO a răspuns:

Mi-l amintesc. Era super jocul

| Alina225 a răspuns:

A fost unul din jocurile mele preferate, dar nu am reușit să-l termin. Nici nu am încercat prea tare, ce-i drept.