| deejayoo a întrebat:

Pentru cine a terminat complet san andreasul : am ajuns la end of the line (yeee) l-am trecut apoi nu mai aveam nicio misiune pe harta. stiam foarte bine ca mai exista cateva misiuni cu masinile de exportat si toate cele.dar nu mai dau de ele.nu ma mai suna nimeni si nu dau de nimeni.cum as putea continua misiunile (pentru ca la stats scrie ca am in jur de 50-55 % terminat) va rog ajutati-ma dau fundawinking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Muresan_Filip_1996 a răspuns:

Tiai luat permisul de conducere in San Andreas ca daca iti iei permisu iti mai dau misiuni.

| deejayoo explică (pentru Muresan_Filip_1996):

A sa fac scoala de soferi la masini? chiar ma gandeam la asta mersiwinking