| Ady_Rotaru_1990 a întrebat:

Pentru cine joaca dragon city, cum se face legendary dragon dauu funda!

Răspuns Câştigător
| ionutdragon1 a răspuns:

Cool Fire+Gummy, Soccer +Cool Fire, Soccer+Soccer, Orcum daca dai boost breedng cu 5 diamante iti iese din prima

7 răspunsuri:
| Ionascu_Valentin_1999 a răspuns:

Pui decat cool fire+gummi si daca nu ti iese pune soccer+gummi

| Melniciuc_Costy_1990 a răspuns:

Cool Fire + Gummy dragon = dragon legendar si daca dai 5 diamante iese din prima

| graffiti a răspuns (pentru Melniciuc_Costy_1990):

Eu am incercat pe toate de trei ori iar eu joc pe tableta si acolo nu pot 5 diamante

| Arcuś_Mihnea_1989 a răspuns:

Pure Terra+Pure Flame=Ori ce dragon de Legendary!

| Arcuś_Mihnea_1989 a răspuns:

Pure Flame+Pure Terra!

| Arcuś_Mihnea_1989 a răspuns:

Pure Terra+Pure Flame!