| Rekool a întrebat:

Pentru fanii cs. ului. cum pot trage mai "bine" cu ak47? un cfg daca se poate sa nu sara tinta prea tare, in rest, setarile dupa tastatura use default. multumesc:*

Răspuns Câştigător
| gAZAh a răspuns:

Salut!
Nu folosi cfg-uri!
Ca sa tragi mai bine cu ak47 nu trage tot incarcatorul odata.Trage cate 2-3 gloante odata undeva pe la nivelul gatului.Asa vei de foarte repede head.
Cand esti fata in fata cu el poti trage cate gloante vrei.
Chiar daca ai doar 10 gloante in incarcator nu te grabi sa reincarci.Cu acele 10 gloante poti face 2-3 fraguri.
GL & HF!