| SkeletonOP a întrebat:

Pentru gamerii de aici, avem cativa oameni care joaca Dead by Daylight? Merita sa imi cumpar Deluxe edition, si totusi chiar daca scrie pe coperta ce contine, as vrea sa-mi spuna cineva exact cum sta treaba (repet, vreau un raspuns doar de la cei care au cumparat versiunea deluxe)

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Toate versiunile deluxe de la orice joc oferă chestii în + precum bani, iteme gen o armă, o armură, o maşină etc, chestii pe multi-player, dacă jocul are bineînţeles.

Aşa e la orice joc.