| Gandonel a întrebat:

Pentru jucatorii CS:GO.
Cum ma ridic la rank-ul silver?

14 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=167006313

Voi sunteti aia petarda ca spuneti numai tampenii.

| Gandonel explică (pentru gigelnebunu):

Am 113 meciuri cistigate si nu am nici un rank :|! http://funkyimg.com/i/SJZh.png

| anonimguy3 a răspuns (pentru gigelnebunu):

Asa si care e faza ca n-am inteles?

| gigelnebunu a răspuns (pentru anonimguy3):

Pai tu ziceai ca "Voi sunteti aia petarda ca spuneti numai tampenii." si eu ti-am aratat sa nu zici ca mint

| anonimguy3 a răspuns (pentru gigelnebunu):

Mde am zis de tine neaparat? Neee...nvm tho.

| Lagorúthon a răspuns:

Castigi 10 meciuri si intri in Silver 1. Dupa care, trebuie sa castigi 4-5 meciuri consecutive pentru a inainta in rank. Daca pierzi tot atatea, scazi in rank, sau daca esti inactiv 3-4 saptamani, scazi din rank.

| gigelnebunu a răspuns (pentru Lagorúthon):

Nu neaparat, eu am 12 meciuri castigate in competitive si am Silver 4.Depinde cum joci, ce ai facut.Asa poti sa joci cu prietenii tai si sa-ti pice niste "jucatori petarda" si sa-i bateti cu 7-0.Eu in 6 sau 7 meciuri am fost pe primul loc, am avut cei mai multi omorati, am avut cele mai multe puncte, am plantat/am dezamorsat bombe cand aveam ocazia.Bafta!

| Gandonel explică (pentru Lagorúthon):

Ce straniu, joc de o saptamîna, am mai multe runde ciștigate, 3 medalii și o gramada de realizari.Dar nu îmi vad rank-ul vad doar acele medalii mai jos de nick-ul meu!

| Lagorúthon a răspuns (pentru Gandonel):

Ai peste 10 meciuri castigate?

| Lagorúthon a răspuns (pentru gigelnebunu):

Pai, se poate si asa, dar daca esti incepator, pici direct in Silver 1.

| Gandonel explică (pentru Lagorúthon):

Se vede in screen ca nu am nimic!
http://funkyimg.com/i/SJes.png

| Stan_Bogdan_Adrian_2000 a răspuns (pentru Lagorúthon):

Ratatatule nu e problema oamenilor ca esti praf si in primele 10 meciuri joci ca 1 idiot imputit toxic si te da numai cu silveri! Logic ca o sa fi si tu silver daca te da doar cu silver asa ca tacati gura

| Stan_Bogdan_Adrian_2000 a răspuns:

Simplu! 1) Niciodata nu intri in meci ne incalzit
2) Invata spray-urile de la toate armele
3) Iti trebuie scor pozitiv
4) Undeva pe la 3-4 meciuri castigate la rand daca joci
bine daca nu ai scor foarte pozitiv este posibil sa dai
rank up pe 5-6 meciuri
Deci da Succes