| vladutzi011 a întrebat:

Pentru sims 3 e nevoie de toate expansion pack sau merge cu simplul sims 3, sau pot instala un singur expansion pack? Daca pot doar cu un expansion pack(sims 3 pets)trebuie instalat si sims 3 si sims 3 pets sau doar sims 3 pets?
Va rog raspundeti! Funda la primul raspuns bun(folositor)

Răspuns Câştigător
| vladutzi011 explică:

Merge si sims 3 singur
expansion pack-urile sunt ca niste adaosuri la versiunea initiala
si dupa cate stiu eu daca vrei expansion pack trebuie sa ai sims 3
si daca vrei doar sims 3 nu iti trebuie expansion pack.

| vladutzi011 explică (pentru vladutzi011):

Mersi,dar de ce ai scris de 3 ori?

| Vali5681 a răspuns (pentru vladutzi011):

Am gresit
era de pe telefon si o fost ceva eroare.

4 răspunsuri:
| Vali5681 a răspuns:

Merge si sims 3 singur
expansion pack-urile sunt ca niste adaosuri la versiunea initiala
si dupa cate stiu eu daca vrei expansion pack trebuie sa ai sims 3
si daca vrei sims 3 doar nu iti trebuie expansion pack

| Vali5681 a răspuns:

Merge si sims 3 singur
expansion pack-urile sunt ca niste adaosuri la versiunea initiala
si dupa cate stiu eu daca vrei expansion pack trebuie sa ai sims 3
si daca vrei sims 3 doar nu iti trebuie expansion pack.