| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Pentru toti jucatori de minecraft, cum de numeste pak-ul/modul (cum vreti sa ii spuneti ) acela care iti da itemul acela bonus - piatra filosofica.
Daca siti si alte moduri faine, va rog sa imi spuneti, sa fie pana in versiunea 1.5.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| StefyBoy a răspuns:

Piatra filosofica? Nu stiu modul dar uite alte 2 moduri faine:
1) Tekkit
2) FTB Dire Wolf

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru StefyBoy):

Ce fac modurile acestea două?

| StefyBoy a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Adauga noi iteme jocului, mai moderne si care te ajuta, si daca vrei ia si TMI ca re iti da itemele, poti sa schimbi gamemodul survival/creative si multe alte optiuni

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru StefyBoy):

Mulțumesc pentru moduri, acum dacă îmi dai și un site de unde să le descarc ar fi minunat! Oricum ți-am dat fundă!

| StefyBoy a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Pai site nu am, cauta-le pe net si sigur le gasestiwinking