| bogdan324 a întrebat:

Placa asta video este buna cat sa joc jocurile noi aparute la detalii maxime?
http://www.emag.ro/......E7PP7BBBM/
Sau puteti sa imi recomandati ceva mai ieftin si cu o performanta similara?

Răspuns Câştigător
| EmyMartin94 a răspuns:

laughing iti spun eu ori faci misto cu intrebarea asta ori nu stii ce inseamna un GTX 560winking! Auzi placa asta rupe orice joc nou aparut! Da costa... oricum GARANTEZ ca poti juca orice joc la cele mai inalte definiti cu placa asta video! P.S trebuie sa mai ai si cv RAM pe langa si un procesor calumea... daca chiar vrei performantawinking DECI DA II BUNA! aa si mai ieftin cu performante similare nu estewinking Funda?

| bogdan324 explică (pentru EmyMartin94):

Mda,am facut putin misto, sa vad daca mi-ar merge orice joc la detalii maxime, ai funda!

| EmyMartin94 a răspuns (pentru bogdan324):

MS! big grin