| Eddysco a întrebat:

Placa de sunet Creative Sound Blaster Audigy SE, 7.1 surround, bulk

sau Placa de sunet Creative 5.1 VX, Bulk care merge pe placa aceasta de baza Fujitsu Siemens D2312-A2 Va rog

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Amandoua dar mai buna-i prima. Cred ca ai doua conturi pe TPU.

| Eddysco explică (pentru Salontanul):

Dar mi se potriveste vreo una ca nu stiu am si o placa video pe pc placa video se numeste Nvidia GeForce 8500GT si nu stiu daca e PCI -PCI Express deci!

| Salontanul a răspuns (pentru Eddysco):

In ultima perioada la placi se lucreaza numai cu PCI-e sau pe USB.
Pe PCI simplu nu se mai fabrica.