| ionysimona25 a întrebat:

Pls. Like la
https://www.facebook.com/pages/Totul-despre-fete/1007762 46754733?fref=ts
Dau back si
Dau Funda!(cine imi aduce cele mai multe likes)

3 răspunsuri:
| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Iar cersiti ma lik-uri pe TPU? Mai bine v-ati vedea de borcanele alea cu care dormiti in pivnita unde-i cald si bine si unde oameni ca voi nu au nici o viata si cersesc lik-uri. Sper sa primesc funda!

| ionysimona25 explică (pentru AlexandruParaschiv98):

DACA NU ITI CONVINE, DC NAIBA COMENTEZI? Mai bine ti-ai vedea u de mucii de la nas si de cacatu' de la cur decat sa comentezi!

| ionysimona25 explică (pentru AlexandruParaschiv98):

DACA NU ITI CONVINE, DC NAIBA COMENTEZI? Mai bine ti-ai vedea u de mucii de la nas si de cacatu' de la cur decat sa comentezi! si pentru ca te bate ENGLEZA "LIKE-URI" nu lik-urihappy