| anonim_4396 a întrebat:

Poate Cineva Care Sa Ma Ajuta Cu Un Server De Mt2 adica sa il creez vreau sa fie client fara hamachi sa am arme epice si tot felul ...si vreau sa fie in romana pentru playeri mei daca poate cineva sa ma ajuta Fundaa +vot puteti sa ma contactati la idu asta :krazzy.r0llyx@yahoo.com cum am zis Fundaa Si Vot

3 răspunsuri:
| KanekKi a răspuns:

Hammer mt2 arme epice numaia ca nu e in romana deci te lasa lv 90 apoi te duci la o femeie si te face 127 totacolo iti faci si gradul e mai mult pentru distractie FUNDA?

| r0llyx a răspuns (pentru KanekKi):

Frate eu cer sa imi fac server nu sa intru pe altuwinking

| KanekKi a răspuns (pentru r0llyx):

E greu sa iti faci server de mt2 e foarte greu