| AleXa1997 a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute cu niste yang si cu niste iteme pe metin2 ro va rog sunt incepatoare. Sunt pe serverul gemeni. Va rog orice item sau niste yang. Dati add alexaalexa2014

3 răspunsuri:
| Geniuss a răspuns:

Buna si scuze ca ma bag in seama dar mai bine apucate de cs crede-ma ce iti spun metinul e pentru pshihopatii o.O crede-ma odata ce il joci nu te vei mai lasa de el prea curand sad

| AleXa1997 explică (pentru Geniuss):

Am mai jucat metine. Private dar nu ro. Stiu ca ro e pentru profesionisti dar m-am gandit sa incerc sa joc.

| AleXa1997 explică:

Acum puteti sa ma ajutati pe orice sv de ro.