| lolbobo123 a întrebat:

Poate cineva sa-mi dea un server de bukkit 1.7.2 pe minecraft cu pluginuri bagate(adica pluginurile de baza, si unele fun)
Dau funda happy

1 răspuns:
| HreniucAlex a răspuns:

Eu zic sa iti faci propriul server bukkit pe care sa joci numa tu si pui ce pluginuri vrei happy eu am facut asta pentru ca, ca sa deschizi un server bukkit pentru preteni tai iti trebuie hamachi caut aun server hostat nu bukkit daca vrei daca nu... fa-ti propriu hamachi! big grin