| KodrutZ a răspuns:

Atit sursa cit si placa video sint niste petarde. A... presupun ca ti s-a dus sursa veche si placa video o aveai deja? Alta poveste. Daca vrei musai o sursa ieftineala, singura care merita pina prin 120 RON e asta - http://www.emag.ro/......DCBNJBBBM/

| bioxenial10 a răspuns:

Cu siguranță, însă ți-aș recomanda să cauți ceva puțin mai calitativ, pentru siguranța sistemului. Sursele cumpărate la prețurile modice riscă să se ardă destul de repede, mai ales la variațiile de tensiune.