| anonim_4396 a întrebat:

Poate fac o prostie, insa e a doua oara cand pun intrebarea aceasta poate am mai mult noroc. Caut in disperare un hack, cheat, pentru pharaoh's way (android) care sa imi creasca creditele. Stie cineva?!

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

laughing ai auzit de GameCIH sau GameGuardian sau MGK?

invata sa le folosesti, invata cum sta treaba cu Hexadecimalele, cu WORD, DWORD, Float, si dupa poti sa faci asta cam cu ce joc vrei.
de la bani in joc, pana la viata, si alte chestii care nu imi vin in minte acum.

PS. sunt jocuri care au implementate metode anticheating, si fie iti ies si iti cer sa dezinstalezi programul, fie pur si simplu nu gaseste nimic programul.
de asemenea nu merge in jocuri online.

| BrielNar a răspuns (pentru Danzell):

Eu nu am telefonul root-at. Si nici nu stiu cum pot face asta. Deaia am intrebat, poate aveti o idee mai simpla.

| Danzell a răspuns (pentru BrielNar):

Cauta pe XDA cum sa iti root-ezi telefonul.

altfel nu prea ai cum sa trisezi in jocuri. aplicatiile care le-am mentionat, au nevoie de acces root pentru a accesa memoria aplicatie respective.
ce gasesti pe net drept hack-uri sunt mai mult ca sigur falsuri, sau virusi.

pe langa asta mai poti gasi si aplicatii in afara google play, care le-au fost modificate apk-urile in asa fel incat sa iti dea bani sau viata nelimitata. dar sunt cam la nimereala. poti sau nu sa gasesti. si nu ai garantia ca e sau nu virus.