| Alex962 a întrebat:

Poate sa imi explice cineva despre metoda de plata in steam? Adica vreau sa cumpar CS:GO folosind PaySafe si nu stiu de ce in steam apare ca e 13, 99 euro.Ar trebui sa schimb eu valuta sau platesc cu paysafe-ul in lei direct?

4 răspunsuri:
| Assasincraft a răspuns:

Daca esti in Romania si ai 75 lei, poti sa-ti bagi un paysafe de 5 € si unu de 10 €. Dupa intri in steam la my wallet sau portofelul meu selectezi cat doresti ex : 5€ si pui paysafe-ul dupa faci chestia asta dar cu 10€ si apui da-i buy la el. Dar iti recomand sa astepti cand 2 sapt o sa fie mari reduceri la cs go happy Mult noroc.

| Alex962 explică (pentru Assasincraft):

De exemplu daca iau un paysafe de 100 lei, si vreau sa ii bag in steam wallet, se pun ca euro?

| Alex962 explică (pentru Assasincraft):

Si daca vreau sa bag de 100 lei, adica sa iau un paysafe de 100 si sa ii bag in steam wallet ( se pun ca euro daca ii bag? sau cum?)

| Assasincraft a răspuns (pentru Alex962):

Da