| Theodora1234 a întrebat:

Poate sa imi sparga cineva contul de World of Warcraft daca hackerul imi stie emailul? Daca da, cum pot preveni asta? (Nu-mi spuneti sa imi schimb parola sau chestii de genul asta). Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| IoNuTz96 a răspuns:

Daca stie si parola de la email atunci normal ca poate sa iti sparga contul. In caz ca joci pe oficial sau pe un privat, atunci cand va incearca sa se logheze pe site-ul serverului pe care joci si nu va putea, atunci poate da clic pe "uitare parola" si iti va scrie email-ul intr-o casuta dupa care se va trimite catre adresa de email un link cu resetarea parolei, si ti-o poate schimba. De asemenea in acel link ii arata si username-ul de la cont ( username-ul in cazul in care joci pe private, daca joci pe oficial username-ul este chiar id-ul tau de email). Bafta

| Theodora1234 explică (pentru IoNuTz96):

Nu imi stie parola de la email

1 răspuns: