| DumitruBodnariuc a întrebat:

Poate sa îmi zica cineva un generator de conturi de fortnite care merg(cu skinuri), nu e neapărat sa fie 2fa dar numai sa meargă

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu exista asa ceva lol, generatoarele nu mai merg de ani buni.

| Wr3nch a răspuns:

Is doar video-uri false pe net ca sa momeasca lumea sa le dea bani.

| Dani778 a răspuns:

Salut! Nu, in nici un caz. Sunt niste sanse intr-adevar sa iti pice un cont dar eu ti as sfatui sa iti faci propriul tau cont cu skin urile tale.

| Valentinnn004 a răspuns:

Nu exista.