| anonim_4396 a întrebat:

Poi si daca intru la,, recovery,, si il formatez.nu se sterg fisierele din,, D,,? big grin

1 răspuns:
| Alexandrumar1 a răspuns:

E imposibil sa formatezi partitia ce prin recovery sau ce mai ai acolo ca sa o formatezi trebuie sa ai un discbootabil si sa o formatezi prin bios deoarece sistema nu da voie as fie stearsa altfel nu ruleaza pc.cand instalezi windows cu disc bootabil nu doar ca se formateaza partitia dar ramane o anumita memorie cu file temporare adic pan se instalaza windows