| GeorgeMojoiu a întrebat:

Pot downloada cs go de undeva sau trebuie sa-l cumpar de la valve. daca stiti vreun site care sa pot downloada si sa mearga cs go. il astept. daca e mai bine sa-l cumpar. atunci il cumpar...:-D

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa il cumperi. Gasesti cheie steam la 10 euro ceea ce nu e foarte mult. In plus serverele Valve sunt securizate si,, codati,, nu sunt. Desigur pe net sunt 1001 site-uri care il ofera pe gratis. Dar de obicei sunt fraude.