| ALexUser a întrebat:

Pot filma cs:go cu un gigabite geforce 730 ddr3 2gb si un procesor amd A4000 with hf graphics? adica pe low la 60+fps pe filmare?! MS anticipat!

Răspuns Câştigător
| cioroicuSIDAncoi a răspuns:

Nu cred, dar poti incerca

2 răspunsuri:
| vidiinho a răspuns:

N-ai nicio sansa, nu vei avea 60 nici fara a filma, filmand nici asa

| ALexUser explică (pentru vidiinho):

Frate tu aici te inseli! pentru ca aceasta intrebare a fost pusa deja pe alt site de specialitate al carui nume nu il dau! iar acolo acesta intrebare a primit raspunsuri ca:,, Da, poti face asta fara prb",,, Frate te duce peste 60 pe low, nu-ti fa griji"... So tu nu ai dreptate + ca aceste componente le am deja in pc si le-am testat si cu filmare si fara. Asa ca nu raspunde la intrebari aiurea daca nu stii! =]]