| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa joc Grand Theft Auto 5 pe acest laptop-ul:
Laptop HP Pavilion 15-p251nq, Intel® Core™ i5-5200U pana la 2. 7GHz, 15.6", 1TB, 8GB, nVIDIA GeForce GT 840M 4GB DDR3, Free Dos?
Link-ul sitului unde am gasit laptop:http://www.altex.ro/......3-free-dos

Răspuns Câştigător
| AlexAleex a răspuns:

Da,poti.

10 răspunsuri:
| vidii a răspuns:

Eu iti recomand acest Asus cu procesor putin de tot mai bun dar cu placa video superioara, cu destul
http://www.pcgarage.ro/......dark-grey/

| AndreY290 a răspuns (pentru AlexAleex):

Cum stiu daca laptop-ul e pe 64 de bit

| AndreY290 a răspuns (pentru AlexAleex):

Cum stiu daca laptop-ul e pe 64 de bit
?

| WarriorCat a răspuns:

DA poti pe orice laptop.

| WarriorCat a răspuns (pentru AndreY290):

A zis si el asa, pentru +1 raspuns big grin

| LuciWv a răspuns (pentru AndreY290):

Pe acel laptop ales de tine nu va rula bine nici GTA 4, dar 5 laughing
In primul rand procesorul este un Single Core, adica U bine de la Business adica nu GAMING!
placa video este slaba
Deci sa nu cumperi acel laptop, dai bani degeaba

| AndreY290 a răspuns (pentru LuciWv):

Merge merge gta 4 pe calculatorul asta praf m-am uitat pe youtube si gta 5 pe acest laptop ruleaza in 40-50 fps-uri+esti 1 contra patru 4+am citi recenziile de pe sit si multi se joaca gta 5 si le merge jocul
percect

| LuciWv a răspuns (pentru AndreY290):

Bine ma, da tu bani pe Laptopul ala si ai sa vezi tu ce bine iti ruleaza gta v, nici pe low nu iti va merge!
Si care 1 vs 4?
2 au postat in ne-stire, copii care n-au ce face
1 ti-a dat o alta alternativa
Iar cel de al 4-lea a facut doar +1 post!
Aluia care i-ai dat funda, a zis Da poti pentru ca tu asta ai vrut sa auzi, dar iti zic eu, GTA V NU VA RULA NICI PE LOW PE O PLACA GT! :@ CE PNM TE CONTRAZICI, iti trebuie un GTX minim...

| AndreY290 a răspuns (pentru LuciWv):

Am un prieten care are laptopul mai praf si ii merge pe mediu la 40-50 fps

| Anonymousprsn a răspuns:

Am laptopul ala si imi ruleaza pe high-very high in 30-35