| AvalohAlyn a întrebat:

Pot sa schimb autobuzul din GTA IV cu un microbuz folosind un mod de microbuz? Astfel încât în loc să fie la depou și în stații autobuze sa fie microbuze Mercedes Sprinter de exemplu.Merge?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, orice masina din joc se poate schimba cu o alta masina dorita de tine (atata timp cat exista un mod pentru respectiva masina), iar jocul va "citi" noua masina pe care ai adaugat-o tu, in consecinta in statii vei vedea modificarea adusa.