| Terminatorul2 a întrebat:

Pot sa schimb magiile la metin2... daca da cum?

Răspuns Câştigător
| Isys a răspuns:

Buna, desigur le poti schimba la femeia batrana pana in nivelul 30 dupa nivelul 30 nu se mai pot schimba decat donand si pentru a schimba magiile trebuie sa donezi cam 10 euro ca sunt 125 md chestiile alea de schimbat magiile, Bafta! :*

| Terminatorul2 explică (pentru Isys):

Ha... deci nu le mai pot schimba, mersi oricum

3 răspunsuri:
| paul55 a răspuns:

Salut pai ca sa iti schimbi magiilie trebuie sa ai în primul randmax. lv 30, si daca ai, te duci la femeia batrana si este o optiune, dar nu mai stiu cum îi zice, ei dar infine da si tu la toate si gata

| Mihailescu_Roby_1997 a răspuns:

Da,dar pana in lvl 30 la femeia batrana