| CIZu a întrebat:

Pot sa schimb regatul la 4story , daca da cum ? dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| DaniiDanii321 a răspuns:

Poti schimba regatul cumparand din shoop-ul oficial sau sa rogi un admin sa te schimbe nu stiu dar e mai bine sa fi derion crede-mawinking

| CIZu explică (pentru DaniiDanii321):

Bun pai pe derion vreau sa ma si mut dar din shoopul oficial ce trebuie sa iau ca sa ma schimb regatul, cum se numeste itm?

| DaniiDanii321 a răspuns (pentru CIZu):

Pai nu prea stiu dar poti intreba un admin daca te poate schimba sau iti dau un sfat daca iti cumperi puncte din alea de la shopul oficial iti faci un cont pe derion si de pe contul ala valorian cumperi puncte din alea si cumperi sa poti trimite mesaje si la derioni si prin mesaje donezi bani si lucrurile ce ai u acolo

FUNDITA? big grin?