| Andreiii300 a întrebat:

Poti lua keylogger dupa browser fara sa downloadezi un program/fisier dupa net?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Putin probabil ca un keylogger sa fie deghizat in HTML. Pentru ca un keylogger sa fie funtional acesta trebuie sa functioneze ca proces ( cel putin serviciu ) pe sistemul de operare ca un program obisnuit, lucru care ( din motive evidente ) nu se intampla cu paginile web.

Pe scurt, nu ar trebui ca acest lucru sa fie posibil atat timp cat nu descarci prostii de pe net.

| Ax3LdeV a răspuns:

Poti lua ori ce virus de pe internet.