| ANDREI114114 a întrebat:

Poti sa intri in masini langa un om fara sa il dai afara in gta san andreas? si cum ati faci banda proptie?

Răspuns Câştigător
| GoBackInFuture a răspuns:

Nu poti sa intri in masina fara sa il dai jos, doar pe SAMP (multiplayer) iar sa iti faci ganga propriu, trebuie sa alegi un pistol si doar il indrepti spre membru grove street si apesi pe G

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Sa intri fara sa il dai afara se intampla doar in samp adica in multyplayer pentru ganga propgrie intdrepti priirea spre un membru grove si dai g